Iga suhtes olev naine peaks tegema seda ÜHTE asja täiesti üksinda

 (32)
Iga suhtes olev naine peaks tegema seda ÜHTE asja täiesti üksinda
Foto: Thought Catalog/Unsplash

Paljud naised on harjunud restoranis oma sõbrannadega toidu kõrval lobisema ja neil pole õrna aimugi, mida tähendab üksi avalikus kohas einestamine. Samal ajal on endaga veedetud aeg nii oluline ja üheks heaks viisiks ongi minna hoopis iseendaga restorani. Siin on mõned soovitused, mis aitavad selle kogemuse meeldivamaks muuta.

Võta kaasa raamat: kui sa ei tea, mida toidu ootamise ajal teha, aitab raamatu lugemine end tegevuses hoida. Võta kaasa raamat, mida oled ammu soovinud lugeda, aga mille jaoks sul kunagi aega pole olnud.

Telli endale midagi imemaitsvat: kui sa kellegi teisega väljas söömas käid, on põhirõhk siiski teievahelisel vestlusel ja mitte meeltel. Üksinda einestamine annab sulle suurepärase võimaluse teadlikumalt süüa. Söö aeglaselt, sule silmad ja tunneta igat ampsu. Kui soovid veel eriti tõsiselt asja võtta, haara kaasa ka märkmik ja pane kirja, mida sa toidust arvasid.

Joo midagi head: veel üks asi, mida sinna märkmikku kirjutada? Näiteks veini maitsmisel tekkinud mõtted. Üks või kaks klaasikest muudab ka üksi einestamise kuidagi lihtsamaks.

Lobise teenindajaga: inimesed ei oska enam juhuslike võõrastega millestki rääkida. Sina aga küsi teenindajalt, milliseid toite ja miks ta soovitab, kutsu teda nimepidi ja küsi ta päeva kohta (kui tal just väga kiire pole).

Seotud lood:

Ära istu baarileti ääres: kui sa pole just suhtlustujus, ära istu baarileti äärde. Lauas istudes saadad kõigile selge sõnumi, et tulid sinna üksi nautlema.

Lubame sulle, kui sa sellega ära harjud, tunned end suurepäraselt ja just sellised väiksed asjad aitavad sul ennast taas avastada.

Allikas: Popsugar