Jennifer Aniston avaldas suurima muutuse, mida ta peale oma 50. sünnipäeva tajunud on ja see puudutab paljusid naisi

 (5)
Jennifer Aniston avaldas suurima muutuse, mida ta peale oma 50. sünnipäeva tajunud on ja see puudutab paljusid naisi
Foto: Birdie Thompson/AdMedia/SIPA/Scanpix

Armastatud näitleja Jennifer Aniston möönas ajakirjale InStyle antud intervjuus, et naisi koheldakse teatud vanuses kuidagi teistmoodi, vahendab HuffPost. Hiljuti 50aastaseks saanud staar tunnistas, et ta tunneb ennast peale suurt sünnipäeva küll hästi, aga muutunud on hoopis teiste inimeste käitumine.

"Ma ei tea, mis värk sellega on, sest ma ei tunne end kuidagi teistmoodi," tunnistas Aniston, lisades, et ta tunneb end ka füüsiliselt fantastiliselt. "Seetõttu on veider, et äkitselt öeldakse mulle justkui, et "sa näed enda vanuse kohta imeline välja". Minu arust peaksime panema paika mingisuguse etiketi, kuidas sellest teemast rääkida."

Samal ajal langes ka InStyle'i kaanefoto Jenniferist kriitikute tule alla, sest nende arust oli see liiga töödeldud ja seetõttu solvab näitlejatari.

Jenniferi viimane projekt, teleseriaal "The Morning Show", mille esimene osa jõuab televaatajate ette sel sügisel, võtabki sihikule meelelahutusäri suhtumise naistesse ja nende vanusesse. Draamasarjas osaleb ka näitleja Reese Witherspoon, kellega koos Aniston sarja produtseeris.