"Kas ma olen paranoiline friik?" Naine on veendunud, et mees hakkas hiljuti teda petma, sest ta võttis omaks uue hügieenilise harjumuse

 (20)
"Kas ma olen paranoiline friik?" Naine on veendunud, et mees hakkas hiljuti teda petma, sest ta võttis omaks uue hügieenilise harjumuse
Foto: Shutterstock

Naine ja mees olid mitu kuud koos kodus ja nüüd, kui mees läks tagasi kontorisse, võttis ta järsku omaks uue harjumuse ja tema naise meelest on see vägagi kahtlustäratav, vahendab The Sun.

"Minu elukaaslane ei ole kunagi oma intiimpiirkonnast karvu ajanud, tema meelest on see olnud ebavajalik ja ega minagi pole siis hakanud tühjast tüli tegema.

Olime just mitu kuud eriolukorra tõttu kodused ja mehe töökohas on neid hakatud nüüd vähehaaval kontorisse kutsuma, graafiku alusel. Ühel päeval nägin, et järgmisel päeval on graafikusse pandud ainult minu elukaaslane ja korruse sekretär, noor naine. Ma ei mõelnud sellest midagi, kui mees õhtul koju tuli.

Enne magamaminekut läks ta duši alla ja sealt tagasi tulles nägin, et ta oli oma kubeme paljaks raseerinud! Ma polnud seda vaatepilti näinud kordagi meie kooselu ajal.

Ma jällegi ei hakanud midagi ütlema, ei taha jätta endast muljet kui kellestki, kes üldse oma meest ei usalda.

Kas ma olen paranoiline friik, et mõtlen, et nad on terve kontori peale selle sekretäriga kahekesi ja mis kõik võib juhtuda?

Halb on niimoodi mõelda, aga kui varem ei ole mees raseerimisest hoolinud, siis see on ikka tõeliselt veider kokkusattumus."

Allikas: The Sun