Kas näed sarnasust? Fännid märkasid, et selle reisiblogija kõigil piltidel on üks veider ühine omadus

 (27)
Kas näed sarnasust? Fännid märkasid, et selle reisiblogija kõigil piltidel on üks veider ühine omadus
Foto: Instagram

Kui vaadata mõne reisiblogija Instagrami pilte, võib su peast tahes-tahtmata käia läbi mõte, et nende elud ei saa ju ometi olla nii ägedad kui paistab. Ja me lubame sul olla natukene kade inimeste peale, kes teenivad raha reisides mööda maailma ja tehes ilusaid pilte. Aga miski pole nii lilleline kui paistab...

Kuigi me teame, et paljud Instagrami staarid kasutavadki oma fotodel filtreid ja muid "iluvigu peita aitavaid" äppe, siis üks reisiblogija lisab oma fotodele hoopis midagi juurde.

Kas märkad? Nimelt on igal fotol täpselt samasugused pilvekesed, vahendab LadBible. Vahet ei ole, kas ta on parasjagu Argentiinas või Indoneesias, Itaalias või hoopis Taimaal, tema pea kohal on alati väga sarnase kujuga pilved.

Paljud inimesed viskasid Tupi piltide üle ka pisut nalja. Näiteks väitis üks neist: "Need pilved on ta lojaalsed jälgijad." Teine lisas: "Ta suudab mõjutada nii tarbijaid kui ka ilma."

Teised aga suhtusid olukorda natukene tõsisemalt. Üks neist tõdes: "Kui korraks tõsine olla, siis kas see pole teie arvates pisut veider käitumine? See tõestab, et digitaalne maailm ja reaalne maailm on nagu öö ja päev. Ma muutun järjest küünilisemaks (vanemaks!!) suunamudijate osas. Minu arust on see mull, mis ühel hetkel lõhkeb."

Tupi pole olukorda ise veel kommenteerinud.