Kate Middleton kasutab neid 5 nippi, et igal fotol alati hea välja näha

 (3)
Kuidas olla fotogeenilisem?
Kate Middleton kasutab neid 5 nippi, et igal fotol alati hea välja näha
Foto: PA Pictures/PA Wire/PA Images/Adam Davy

Kui vaadata pilte Kate Middletonist, saab kiiresti selgeks, et ta ei oska jääda pildile kole. Need on viis nõksu, mis me temalt õppida võiksime, et garanteerida, et olla suguvõsa kokkutuleku, pulma- või reisifotodel alati kadestusväärselt kaunis.

1. Ta jääb alati loomulikuks

Vahet pole, kas ta osaleb mõnel tähtsal sündmusel või käib lastega mänguväljakul mängimas, Middletonil on alati minimaalselt meiki näol. Ta kasutab täpselt nii palju, et välimus jääks loomulik.

2. Ta ei vaata kunagi otse kaamerasse

See, et Middleton kunagi kaamerasse ei vaata, pole lihtsalt juhus. Tundub, et ta hoopis väldib meelega fotokatega silmside loomist, mistõttu kõik fotod temast jäävad ilusad ja loomulikud. Lisaks kasutab ta "võltsi naeratuse" efekti.

3. Ta pöörab oma õlad kaamera poole

Oled sa kunagi märganud, et Kate on peaaegu alati pildil nii, et tema õlad vaatavad otse kaamerasse? See toob esile tema kauni kehahoiaku ja loob illusiooni, kus ta jalad on sihvakamad.

4. Ta ei unusta end ka istudes

Kui Kate istub, on tal alati sees tema signatuurpoos: põlved ja pahkluud koos, jalad hoiavad ühele küljele, muutes need kaunimaks.

5. Tal on alati midagi käes

Leida fotot, millel Kate'il poleks mitte midagi käe otsas, on sama keeruline nagu murda sisse Kensingtoni paleesse. Tal on alati käes kas ridikül, käekott või hoopis üks tema lastest.

Allikas: INSIDER