Khloé Kardashian otsustas teda korduvalt petnud lapse isale, korvpalliäss Tristan Thompsonile uue võimaluse anda

 (8)
Kas tõesti?
Khloé Kardashian otsustas teda korduvalt petnud lapse isale, korvpalliäss Tristan Thompsonile uue võimaluse anda
Foto: Starmax/PA Images/Scanpix

Khloé Kardashian ja Tristan Thompson on koroonaviiruse tõttu kehtestatud karantiini ajal palju aega koos veetnud, mistõttu on fännid kindlad, et paar on tagasi koos. Ja kuigi neid kuulujutte on mitu kuud eitatud, siis perekonnale lähedane allikas väitis nüüd meelelahutusajakirjale People, et paar proovib tõepoolest omavahelisi suhteid lappida, vahendab Cosmopolitan.

Tristan ja Khloé läksid möödunud aastal lahku, sest Tristan jäi vahele Khloé noorema õe Kylie parima sõbranna, Jordyn Woodsi suudlemisega. Nagu sellest veel ei piisanud, siis eelnevalt oli mees jäänud vahele ka petmisega ajal, mil Khloé oli rase.

Kuid allika sõnul pingutab Tristan nüüd väga, et tõestada Khloé'ile, et ta on muutunud ja on ka nende ühisele tütrele, True'le suurepärane isa olnud. Väidetavalt käitus paar Khloé hiljutisel sünnipäevapeol (mida ta pandeemiaga seotud soovitusi eirates ikkagi korraldada otsustas), nagu nad oleksid taas teineteist leidnud.

Siiski, üks teine allikas kinnitas, et nad ei ole tegelikult "ametlikult koos" ehk siis paistab, nagu nad võtaksid asju esialgu väga ettevaatlikult.

Naised, avaldage arvamust, kas korduv petmine ikka on andestatav ehk kas tasub vana suppi üles keeta?