Kolme lapse isa arvamus: suhte purunemises on süüdi naised, kes peale sünnitust kaalu ei kaota

 (168)
Kolme lapse isa arvamus: suhte purunemises on süüdi naised, kes peale sünnitust kaalu ei kaota
Foto: Shutterstock

Abielus kolme lapse isa ja trennientusiastist mees on arvamusel, et naised ei tohiks süüdistada oma mehi, kes ei ole neist peale lapse saamist enam huvitatud, kui naised ei kaota oma rasedusega kaasnenud üleliigseid kilosid, vahendab TheSun.

"Mees ei saa ju siis naisest enam seksuaalselt huvitatud olla!" teatas mees, kes on kindlal arvamusel, et sel juhul on naine see, kelle tõttu algavad paarisuhte probleemid.

Trennientusiast arvab veel, et kui naine ei tegele kaalu kaotusega peale sünnitust, rikub see ära terve abielu ja lapsed jäävad siis ilma ühe vanemata.

"Naised on ise süüdi selles, kui enne rasedust kaaluvad 58 kilo, kuid peale sünnitust kaaluvad 78 või 88 kilo. Mees ju kannatab selle all, kui näeb oma suurt naist ruumi sisse trampimas."

Kolme lapse isa on raudkindel selles, et naised peavad peale sünnitust ennast käsile võtma ja saavutama raseduseaegse kaalu. Muidu ei ole õnnelik paarisuhe enam valikus.

Meest häirib lisaks kaalule ka naise nahk. Ta ütleb, et peale sünnitust muutub see rõvedaks.

Mees tegi oma vaadetest video, mida ta jagas Facebookis ja see sai tohutut vastukaja. Siiamaani on ta keeldunud vabandamast kõigi ees, keda see väljaütlemine solvata võis.

Allikas: TheSun

Lugejad, kas teie meelest on see arvamus õige või läks mees korralikult üle piiri?