Koroonaviirus paneb inimesi lahutuse peale mõtlema? Hiinlaste lahutuste arv on karantiini tõttu kasvanud

 (10)
Kuidas Sinu suhe karantiinis olemisele vastu peab?
Koroonaviirus paneb inimesi lahutuse peale mõtlema? Hiinlaste lahutuste arv on karantiini tõttu kasvanud
Foto: Shutterstock

Hiinas on lahutuste arv tõusnud, sest kogu riigi registriametite andmetel veedavad paarikesed kodus karantiinis olles üksteisega liiga palju aega, mis tekitab nende vahel senisest rohkem tülisid, avaldab portaal Daily Mail.

"Alates 24. veebruarist on üle 300 abielupaari andnud taotluse oma abielu lahutamiseks," räägib Lu Shijun, Sichuani provintsi Dazhou piirkonna abieluregistri juhataja.

Ta kinnitab, et lahutuste arv on hakanud tõusma alates sellest, kui inimesed on pidanud kodus karantiinis olema. Kuna inimestel polegi muud teha, kui rahulikult kodus olla ja endale tegevust otsida, on suuresti kasvanud tülide arv, sest enamik paarikesi ei ole harjunud nii pikalt koos olema. "Väike erimeelsus tekitab tüli ja see kasvab tuliseks vaidluseks ning siis tormatakse kohe lahutama", selgitab Lu.

Kuid teine põhjus, miks lahutuste arv on kasvanud, ei pruugi üldse olla seoses karantiiniga. Need võivad olla hoopis hilinenud avaldused, mis on nüüd laekunud, sest viiruse kõrgpunkti ajal olid kõik kantseleid suletud.

Lugejad, avaldage arvamust, kas teie suhtes on tekkinud rohkem pingeid seoses kodukontoris olemisega? Kuidas neid leevendada üritate?

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!