Kuidas käituksid, kui su eks abielluks teisega? Üks naine otsustas näiteks ilmuda pulmatseremooniale pulmakleit seljas ja valmis ise abielluma

 (6)
Kuidas käituksid, kui su eks abielluks teisega? Üks naine otsustas näiteks ilmuda pulmatseremooniale pulmakleit seljas ja valmis ise abielluma
Foto: ekraanitõmmis

Mida sa teeksid, kui su endine kallim abielluks teise naisega? Paljudel poleks sellest sooja ega külma, mõni oleks kurb ja mõni kade, aga see aafriklanna otsustas osta endale valge pulmakleidi ja loori ning minna ise tseremooniale kohale, sest äkki on veel mingi võimalus, et mees abielluks hoopis temaga.

LADBible'is avaldatud videost näeb, kuidas peigmees vaidleb ootamatu külalisega ja tema õige pruut ootab kannatlikult, et saaks juba oma jah-sõna öelda.

Klipi alguses on naine juba jõudnud altari ette ja peigmees proovib teda veenda lahkuma, et naine ei rikuks tema suurt päeva ära. Tundub, et selleks on juba pisut hilja, või mis? Naine on juba päeva selgelt ära rikkunud ja end igaveseks pruutpaari mälestustesse murdnud.

Taustal kuuleb, kuidas nii mõnigi külaline šokist karjub, aga mõned külalised elavad võlts-pruudile isegi kaasa. Kuidas sina külalisena reageeriksid?

Mõndade inimeste teada on tegemist peigmehe armukesega ja nad usuvad, et iga mees, kes oma naist julgeb petta, võiks sellise karistuse saada. Kui see tõesti nii oli, siis milliseid valesid peigmees oma kihlatule vabanduseks küll rääkida võis? Mõned inimesed (ka pulmakülalised) kiidavad naise poolt tehtud lausa taevani, et too mehe saladuse päevavalgele tõi.

Üks on selge: seda pulma ei unustata nii pea, või mis?