Kuninglik elu polegi nii roosiline? Väidetavalt on Catherine Middleton maruvihane oma suurenenud töökoormuse pärast peale Megxiti

 (16)
Kuninglik elu polegi nii roosiline? Väidetavalt on Catherine Middleton maruvihane oma suurenenud töökoormuse pärast peale Megxiti
Foto: Aaron Chown/PA/Scanpix

Väidetavalt tunneb Cambridge'i hertsoginna end oma uue tohutu töökoormuse tõttu kurnatuna ja lõksus olevat, räägib kuningliku perekonna tuttav allikale The Sun.

Kuningliku perekonna tuttav väidab, et hertsoginna on “maruvihane” selle tõttu, kuidas Meghan Markle’i ja prints Harry lahkumine kuninglikust perekonnast on mõjutanud tema töökoormust.

Allika sõnul tahtsid Catherine ja William rohkem oma lastega tegeleda ja nende jaoks olemas olla, aga nüüd ei saa nad väga palju oma lastega koos olla, sest töökoormus on tohutu.

Ehkki hertsoginna on jätkuvalt rõõmsameelne, jääb piltidele naeratusega ja käib vastavalt oma seisusele riides, on ta väsinud ega soovi oma tööaega pikendada.

“Ta tunneb end täiesti lõksus olevat. Ta töötab sama palju nagu mõne firma tegevjuht, kellel tööajal ei ole piire ega kindlaid puhkuseid,” kinnitab allikas.

Alates koroonaviiruse kriisist on William ja Catherine teinud kuninglikke visiite videokõnede kaudu — viimati tegid nad armsa heateo ja mängisid video vahendusel bingot Cardiffi Shire Hall’i hooldekodu elanikega.

Allikas: The Sun