Kuusteist aastat kihlatud olnud naine: mees lihtsalt ei ole nõus minuga abielluma

 (53)
Kuusteist aastat kihlatud olnud naine: mees lihtsalt ei ole nõus minuga abielluma
Foto: Shutterstock

Kuusteist aastat tagasi tegi 43-aastane naine oma mehele abieluettepaneku. Mees oli selle tegemist küll ise kaalunud pikka aega, aga ta polnud julgenud. Niisiis haaras naine ohjad oma kätesse, vahendab The Sun.

Naine on oma kihlatuga nüüdseks 20 aastat koos olnud. Juba suhte algusest peale ootas ta abieluettepanekut, kuni kuulis mehe parima sõbra käest, et ta olevat lihtsalt liiga arg, et seda teha. Naine otsustas ise põlvele laskuda ja tähtsa küsimuse esitada. Tema mees oli rõõmuga nõus, aga kui naine hakkas pulmi planeerima, soovis mees kuupäeva edasi lükata.

"Tal oli sel ajal selleks isegi loogiline põhjendus. Aga siis läks aeg muudkui edasi ja ta aina vihjas, et hetkel ei ole ega ole õige aeg, et abielluda," mõtiskleb naine nukralt.

Ja nüüd on nad olnud kuusteist aastat kihlatud. Muidu olevat neil kõik hästi, aga kui naine räägib, et võiks lõpuks ametlikult asja ära teha, sest nad on juba terve igaviku kihlatud olnud, ei soovi mees seda teha. Tema meelest võib koos elada ja kihlatud olla ning tegelikult ei ole abielu üldse vajalik.

Allikas: The Sun

Lugejad, kas keegi teist on sarnases olukorras olnud? Miks peaks nii kaua abiellumisega ootama?