LUMMAVAD KAADRID | Eestit väisanud belglannast reisiblogija jagas tõeliselt kauneid kaadreid meie pealinnast

 (5)
LUMMAVAD KAADRID | Eestit väisanud belglannast reisiblogija jagas tõeliselt kauneid kaadreid meie pealinnast
Foto: Instagram/@veggiewayfarer

Eesti on muutumas aasta-aastalt turistide seas aina populaarsemaks sihtkohaks ja siia eksivad aeg-ajalt ära ka tuntud reisiblogijad mujalt maailmast, kes jäädvustavad meie kodumaad tõeliselt kaunitest külgedest.

Kuna vahel on tore näha Eestit ka läbi turisti silmade, otsustasime jagada belglannast reisiblogija Caroline Instagramis jagatud pilte, mis on tehtud populaarsetes Tallinna sihtkohtades, mida eestlased enam ehk isegi hinnata ei oska, aga turistid jätkuvalt armastavad.

Caroline tunnistab, et tema kõige suurem kirg on reisimine ja mõned tema kõige esimesed mälestused pärinevadki ajast, mil ta koos vanematega eksootilisi asukohti väisas. "Minu uudishimu uute kultuuride ja põnevate toitude vastu viis mind mõneks aastaks elama nii Hiina kui ka Hispaaniasse," kirjutab ta. "Seejärel kolisin tagasi Belgiasse ja töötasin turunduses. Aga rutiin sai sellele kiiresti saatuslikuks, sest ma igatsesin jätkuvalt võõraid keeli ja veidra välimusega toite. Seetõttu otsustasin hakata reisima ja pole enam tagasi vaadanud."

Vaata pilte, mida Caroline jagas Tallinnast:

Carolinel on Instagrami kontol @veggiewayfarer üle 25 tuhande jälgija ja ta peab ka oma reisiteemalist blogi veggiewayfarer.com.