Maailmas ikka juhtub: naine proovis teha järgi filmi "50 halli varjundit" ja see kõik lõppes väga valesti

 (4)
Maailmas ikka juhtub: naine proovis teha järgi filmi "50 halli varjundit" ja see kõik lõppes väga valesti
Foto: Darius Bashar/Unsplash

Hispaanlanna, kes proovis teha järgi stseeni filmist "50 halli varjundit", vajas politsei poolt päästmist, kui ta oli end oma autorooli külge kinni sidunud, kleeplint nii tugevalt kaela ümber, et tal oli raske normaalselt hingata, vahendab Mirror.

Õnneks asus läheduses pealtnägija, kes kohe, kui ta nägi naist keerulises situatsioonis, kutsus kohale päästjad. Ta väitis, et ta tähelepanu tõmbas see, et naine järjepidevalt (tõenäoliselt oma nina abil) signaalitas.

Politsei arvas algselt, kui nad naise teisipäeval enne 11 hommikul Citroen 3 külge aheldatuna ühest Tenerife saarel asuva populaarse ranna, Playa Las Teresita parklast leidsid, et too on röövitud. Reaalsus oli aga pisut teistsugune. "Ma proovisin luua stseeni filmist "50 halli varjundit", aga asjad läksid käest," ütles ta politseile. "Mul ei ole kaaslast ja ma olen üksi."

Saare kohalik ajaleht, La Opinion de Tenerife väitis, et see anonüümseks jäänud kohalik viidi koheselt peale rooli küljest vabastamist haiglasse, sest ta oli vigastanud oma randmeid plastikust kaablijuhtmetega, mida ta kasutas enda sidumiseks rooli külge.

Issanda loomaaed on ikka kirju!