Me ei tee nalja! See on vaieldamatult kõige veidram festival maailmas

 (3)
Lisatud galerii!
SPL1473643_004
SPL1473643_004Foto: Aflo / Splash New / Vida Press

Kevad on Jaapanis maagiline aeg, mil parkides õitsevad kaunid kirsipuud ning kohalikud saavad lõpuks paksud talvejoped, sallid ja kindad koju jätta. Linnas nimega Kawasaki, mis asub rongiga sõites kõigest 20 minuti kaugusel Tokyost, kogunevad kohalikud aga parkidesse pidama kõige veidramat festivali maailmas: Jaapani iga-aastast peenise festivali.

Ei, me ei tee nalja. Iga aasta aprilli esimesel pühapäeval suunduvad nii kohalikud kui ka välismaallastest turistid vaiksesse Kawasaki linna, et pidada maha üks korralik paraad falloste auks.

Festivali, mis on muide külastajatele täiesti tasuta, põhiline atraktsioon on hiiglaslik suguti (ikka ei tee veel nalja). Lisaks saavad festivalinautlejad imelteda teisi fallose kujusid, õhupalle, küünlaid, komme, joonistusi ja veel kümneid peeniseteemalisi esemeid, mis toovad garanteeritult esile naerupursatusi.

Enne, kui jõuad aga edasi mõelda, tea, et sel kõigel on tegelikult suurem mõte. Ajalooliselt käidi Edo perioodil aastatel 1603-1868 Kawasaki linnas lisaks kõhutäitmise ja janukustutamise eesmärkidele ka prostituutidega aega veetmas. Sealne fallosekujuline pühapaik muutus prostituutide seas populaarseks kummardamise kohaks, kus paluti kaitset suguhaiguste eest.

Täna aga austatakse selle festivaliga seksuaalvähemusi ja soovähemusi ning aidatakse tõsta teadlikkust HIV kohta.

Vaata galeriid festivalist!

Seotud lood:

Allikas: Thrillist