Mees ahastab: naine tahab kallist pulma ja maja, aga arvab samal ajal, et laste saamine oleks raha raiskamine

 (30)
Mees ahastab: naine tahab kallist pulma ja maja, aga arvab samal ajal, et laste saamine oleks raha raiskamine
Foto: Pexels

Üks õnnetu mees kirjeldab, et tema ei taha üldse abielluda, sest kõik tema tuttavad, kes on abiellunud, on kas kiiresti lahutanud või on õnnetus kooselus, vahendab The Sun.

Mees kirjutab, et naise unistuseks on kogeda uhket ja kallist pulma ning peale seda oleks tema arvates asjade loomulik käik kolida suurde majja, mis loomulikult oleks samuti kallis.

Mees on enda meelest olnud vastutulelik. Ta kinnitas naisele, et suur maja tundub hea mõttena, aga abielluda ei soovi ta üldse ning veel vähem tahaks ta uhket ja kallist pulma, sest tema meelest on abiellumisele ja pulmale kulutatud summad täiesti mõttetud.

Naine, kelle unistus on aga suur pulm, loomulikult vihastas selle avalduse peale. Ta ütles, et hoopis laste saamine ja nendele igasuguste asjade ostmine on täielik raha raiskamine.

“See tegi mulle kohutavalt haiget. Mul on eelmisest kooselust tütar ja ja ma vaidlen praegu oma eksnaisega kohtus, et ma üldse saaksin teda näha. Ja nüüd selgub, et mu naine isegi ei taha minuga lapsi saada.”

Samuti selgus kurb tõsiasi, et naine pole isegi huvitatud suhtlemast mehe endisest kooselust pärit lapsega, sest naise sõnul on tüdrukul juba ema olemas.

Mees on täiesti muserdatud, sest ta tunneb, et neil polegi enam ühist tulevikku.

Allikas: The Sun