Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Mees kurvastab: ei suuda uskuda, et sellise tühise voodiprobleemi pärast kavatseb naine mind maha jätta

 (91)
Mees kurvastab: ei suuda uskuda, et sellise tühise voodiprobleemi pärast kavatseb naine mind maha jätta
Foto: Toa Heftiba/Unsplash

Allikas The Sun kirjutab üks noormees, et teda kimbutab voodis probleem, mida ta teab olevat ka paljudel teistel meesterahvastel ja tema on seda siiamaani tühiseks pidanud, aga nüüd sai ta küll paraja üllatuse osaliseks.

“Ma olen oma 24aastase tüdruksõbraga koos olnud aasta aega ja minu arvates on meil kõik väga hästi olnud. Elame koos, meil on maailmaasjadest samasugune arvamus ja ma armastan teda väga. On ainult üks asi, mis sellele suhtele varju heidab (tema meelest!) ja selleks on seik, et ma ei ole kunagi pidanud voodis rohkem kui paar minutit vastu.

Kuidas see probleem on? Ma oskan teda väga hästi ka muudel viisidel rahuldada ja oma eelnevatest suhetest olen aru saanud, et ega naised nii väga seda seksi ise ei naudigi, pigem ikka eelmängu ja pärast kaisutamist.

Selle naisega on aga teistmoodi. Tema sõnul tahaks ta tundide viisi hullata, aga mina selleks ju võimeline ei ole ja see ärritab teda. Hiljuti ta ütles, et see võibki tema jaos olla piisav põhjus, et meie vahel oleks kõik läbi.

Ma ei suuda uskuda, et sellise tühise voodiprobleemi pärast kavatseb ta mind maha jätta. Kuidas talle küll selgeks teha, et see ei ole midagi nii hullu ja paljud mehed vaevlevad selle käes?"

Allikas: The Sun