Meghan Markle tunnistab, et teda hoiatati prints Harryga abiellumise eest

 (9)
Meghan Markle tunnistab, et teda hoiatati prints Harryga abiellumise eest
Foto: Scanpix/RIGER GEORGES/SIPA

Kui Meghan Markle kohtas prints Harry't, oli viimane maailma kõige ihaldusväärsem poissmees, aga hertsoginna tunnistab, et üks tema Briti päritolu sõber hoiatas naist mehega suhte loomise eest, vahendab Vogue.com.

Värskes ITV dokumentaalis "Harry & Meghan: An African Journey" meenutas Meghan hetke, kui ta avaldas oma lähiringile, et käib printsiga väljas. Kui tema Ameerika sõbrad olid tema üle väga õnnelikud, siis üks Suurbritanniast pärit sõber suhtus olukorda pisut teisiti. "Mu Briti sõber ütles mulle: "Ma olen kindel, et ta on suurepärane, aga ära tee seda."," meenutas Meghan. "Sest Briti kõmulehed hävitavad su elu."

Markle tunnistas, et ta oli tol hetkel ääretult naiivne ega mõistnud tabloidide kultuuri, aga üsna pea heideti ta sinna pea ees sisse. Kõmulehtedes kirjutati näiteks naise keerulisest suhtest tema isa, Thomas Markle'iga, millest ühes avaldati muuhulgas ka tema privaatne kiri oma isale ja millega kuninglik perekond on täna kohtusse pöördunud.

Hertsoginna tunnistas ITV reporterile, Tom Bradby'le, et ta proovis sellest kõigest esialgu üle olla, kuid lõpuks see siiski ei ole õnnestunud. "Ma arvan, et see, mida see minuga sisemiselt teeb, on tõenäoliselt väga kahjulik," väitis naine.