Meghan Markle võib viia täide ühe kuninganna kõige suurema unistuse

 (18)
Meghan Markle võib viia täide ühe kuninganna kõige suurema unistuse
Foto: REUTERS/SCANPIX

Meghan Markle on jätnud oma jälje kogu Briti kuninglikule perekonnale alates päevast, mil ta möödunud aastal ametlikult perekonda vastu võeti ja ühe eksperdi sõnul võib aidata just 37aastane hertsoginna saada perekonnal juurde uusi fänne ning viia seeläbi täide ühe kuninganna suurima soovi, vahendab The Sun.

"Ma arvan, et Harry ja Meghan on suutnud võita väga paljude noorema generatsiooni fännide südamed, mis on täpselt see, mida kuninganna soovis," selgitas ajakirjanik Tim Ewart, kes hoidis aastaid lugejaid ITV Newsi vahendusel kursis kuningliku perekonna tegemistega. "Kuningliku perekonna jaoks on reaalsus see, et kui kuninganna sureb, kaob ka üks põhjus, miks monarhia nii populaarne on. Suur osa monarhia populaarsusest põhineb kuninganna populaarsusel. Kas see kandub üle ka ta pojale? See küsimus on veel lahtine, me ei tea, aga räägitakse, et ta ei saa nii populaarseks nagu kuninganna."

Sussexite populaarsust tõestab nende Instagrami konto jälgijate arv, mis jõudis miljonini kõigest kuus tundi peale konto loomist. Paaril on hetkel 9.2 miljonit jälgijat, mis on kõigest 500 000 vähem, kui Kate'i ja Williami ametlikul Kensingtoni palee kontol. Ajakiri Time nimetas paari ka üheks 25 kõige mõjuvõimsamaks inimeseks internetis.