Meghan Markle'i imetlusväärselt graatsiline reaktsioon sellele, kui võõras naine teda raseduse tõttu "paksuks" kutsus

 (5)
Ja lisaks ennustas solvaja ka lapse sugu!
Meghan Markle'i imetlusväärselt graatsiline reaktsioon sellele, kui võõras naine teda raseduse tõttu "paksuks" kutsus
Foto: PA Wire/PA Images/Eddie Mulholland/Daily Telegraph/Scanpix

Tuleb välja, et 37aastast Sussexi hertsoginnat ei häiri see, kui keegi teda "paksuks naiseks" kutsub. Tema vastus sellele oli hoopis väga peen, vahendab Style Caster. Nimelt külastas Meghan Markle kolmapäeval Londonis asuvat loomade varjupaika, mille patrooniks ta on ning seal olnud naine julges kommenteerida ka tulevase ema figuuri.

Peggy McEachrom, kelle juured ulatuvad Jamaica saarele, ütles esmalt Markle'ile, kui "armas" ta on ning siis kommenteeris ka tulevase ema kasvavat kõhtu. "Milline armas naine te olete. Jumal õnnistagu teid," ütles McEachrom. "Ja te olete paks naine!" Samal ajal jäljendas ta Markle'i kõhtu.

Meghan aga ei võtnud seda kui solvangut, vaid hoopis kui komplimenti. "Ma võtan selle vastu!" ütles ta peale naermist.

Aga see polnud ainus kommentaar, mille McEachrom tegi. Ta ennustas ka, et Markle'i ja tema abikaasa, prints Harry perre on oodata poisslast. "Tore näha, et teil nii hästi läheb. Te saate peagi väikese poisslapse!" ütles McEachrom.

Vaatamata sellele ei avaldanud Markle aga oma kevadel saabuva lapse sugu. "Oi, arvate, et ta saab olema poiss?" küsis hertsoginna. "See on üllatus. Me ei tea ise ka, mis soost ta on. Ma küsin kõigilt, mida nad arvavad ja kõigil on selle kohta väga tugev arvamus."