Meghan Markle'i isa ei ole oma tütrega rahul: praegu on maailma kõige halvem aeg vingumiseks


Meghan Markle'i isa ei ole oma tütrega rahul: praegu on maailma kõige halvem aeg vingumiseks
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Selle aasta jaanuaris loobusid prints Harry ja Meghan Markle kuninglikest kohustustest ja paarikesest rääkiv uus skandaalne elulooraamat paljastab väidetavalt privaatseid pereprobleeme ning Meghani isal Thomasel on allika The Sun kohaselt nii mõndagi öelda raamatu ilmumise kohta kui ka endisele kuninglikule paarile.

Väljaanne The Sun avaldab, nagu oleks Meghani isa Thomas Markle väidetavalt hoiatanud prints Harryt ja oma tütart, et hetkel on kõige halvem aeg vingumiseks.

"Ma armastan oma tütart, aga ma tõesti ei hinda seda, milliseks ta hetkel muutunud on," vahendab allikas Thomas Markle'i sõnu. Tema meelest on see maailma halvim aeg vingumiseks, sest inimesed üle kogu maailma kannatavad koroonaviiruse pandeemia tõttu ja tuginedes sellele lausele kritiseerib ta ühtlasi ka skandaalse elulooraamatu ilmumisaega.

Prints Harry ja Meghan Markle'i sõnul ei ole nad raamatu ilmumise jaoks autoritele Omid Scobiele ja Carolyn Durandile intervjuusid andnud ega üldse selle kirjutamisprotsessis kaasa löönud, kuid mõningad allikad on arvamusel, et paarike oli siiski raamatuga rohkem seotud kui nad ise seda tunnistavad.

Allikas: The Sun

Loe ka: Tagasiteed enam ei ole! Harry ja Meghan ei saa skandaalse raamatu tõttu kuningliku elu juurde enam naasta