Mitte kõik naised ei unista võrdõiguslikkusest: turunduses töötav naine jättis karjääri seljataha, et hakata koduperenaiseks

 (20)
Mitte kõik naised ei unista võrdõiguslikkusest: turunduses töötav naine jättis karjääri seljataha, et hakata koduperenaiseks
Foto: Shutterstock

Ehkki maailm on muutumas ja paljud naised soovivad, et lõpuks saavutataks õiglus ja nii naised kui mehed hakkaksid saama võrdset palka ning panustama samamoodi ka kodutöödesse, siis on olemas ka naisi, kes hea meelega on 1950ndate aastate stiilis koduperenaised.

Alena Kate Pettitt jättis oma töö turundusvaldkonnas, et hakata traditsiooniliseks koduperenaiseks ja sisustab nüüd oma päevi küpsetamise, koristamise ning oma mehe ja poja eest hoolitsemisega.

Ta on oma praeguse eluga nüüd nii rahul, et ta lõi lausa Akadeemia, kus ta õpetab ka teisi naisi olema ideaalne koduperenaine.

Tal on ka oma koduleht, kus on kirjas, et on alanud uus liikumine, kus naised hea meelega kutsuvad ennast traditsiooniliseks koduperenaiseks ja käituvad päriselt rõõmuga samamoodi, nagu naised 1950ndatel.

Ta rääkis telekanalile BBC, et ta otsustas hakata mässama modernse süsteemi vastu, sest ei tundnud, nagu kuulunuks ta sinna.

“Ma tunnen, et ma sündisin olemaks ema ja abikaasa.”

Alena kasvas üles koos üksikemaga, kes pidi tööl käima ja ema jaoks oli majapidamine liiga suur kohustus ning Alena otsustas, et tema ei taha sarnast elu.

Kui ta kohtus oma tulevase abikaasaga, oli naine väga õnnelik, et ka mees hindas traditsioonilisi väärtusi.

Seotud lood:

Kuid tal on ka hea meel, et tänases maailmas on tal selline valik — olla rõõmsalt koduperenaine, või minna ükskõik mis ajal tagasi tööle.

Allikas: LadBible

Naised, kuidas teiega lood on? Tahate pigem tööl käia või olla traditsioonilised koduperenaised?