Naine, tahad olla päriselt elegantne? Sel juhul on mõned fraasid, mida pead meeste kuuldes vältima

 (10)
Naine, tahad olla päriselt elegantne? Sel juhul on mõned fraasid, mida pead meeste kuuldes vältima
Foto: Shutterstock

Enamik naisi tahab olla ühel või teisel viisil elegantne, väljendub see siis käitumises või riietumises. Londonis elav 34aastane Anna Bey, kes on muuhulgas tuntud ka kui naine, kes õpetab teistele, kuidas kõige edukamalt miljonäridega kohtamas käia, teeb selgeks, mis on fraasid, mida elegantsed naised peaksid vältima.

1. Ära kutsu mitte mingil tingimusel oma kallimat “minu väike poisike” või “minu nunnu beebikene” (lisa siia kõik enda arust nunnud sünonüümid, mille peale su mees tavaliselt rahulolematusest nina krimpsutab)

2. Elegantne naine ei kasuta meeste slängi. Paljud naised, kes tunnevad end ebakindlalt, võtavad meeste seltskonnas nende kõnepruugi üle, et rohkem sobituda, aga see ei anna tavaliselt soovitud tulemust. Jää ikka iseendaks.

3. Ole oma otsustes kindel ja ära ütle kogu aeg kõige peale “ma ei tea”. See jätab sinust abitu mulje, aga seda sa ju tegelikult ei taha?

4. Ära kutsu oma meest mingiks kindlaks tüübiks või ära nimeta teda lihtsalt meheks. Kutsu teda normaalselt eesnime pidi.

5. Ja viiendaks — ära ütle oma kallimale “issi”. Kui te mõlemad olete sellega nõus, siis mõnes rollimängus on see ehk teie mõlema jaoks aktsepteeritav, aga tavaliselt ajal (ja eriti veel teiste kuuldes) jäta see sõna pigem sinnapaika.

Allikas: Daily Mail