Naised on hämmingus: Meghan ilmus pärast sünnitust avalikkuse ette valges kleidis. Kuidas ta julges?

 (82)
Mida sina arvad?
Naised on hämmingus: Meghan ilmus pärast sünnitust avalikkuse ette valges kleidis. Kuidas ta julges?
Dominic Lipinski/WPA-Pool/SIPA

Eile astusid prints Harry ja tema kaasa Meghan koos oma pisibeebi Archiega esimest korda avalikkuse ette. Meghan, kes on rikkunud juba peaaegu kõiki kuningliku pere traditsioone, üllatas ka seekord — värske ema, kes küll kiirgas rõõmu ja säras nagu päike, oli valinud endale selga valget värvi kleidi. Sünnitanud naistes tekitas selline valik tõsiseid küsimusi ja hämmingut.

Tuletame meelde, et beebi on alles mõned päevad vana (eeldusel, et Meghan kuskil salaja varem ära ei sünnitanud, nagu spekuleeritakse). Mis tähendab, et Meghan valis selga valge kleidi hoolimata sellest, et tõenäoliselt on tal veel üpriski intensiivne sünnitusjärgne vereeritus.

Loe siit: Esimesed sünnitusjärgsed päevad — mida peaksid teadma sellest, mis sinu kehaga toimub

Taolise julge sammuga pälvis Meghan miljonite naiste imetluse. Vähe on neid naisi, kes vahetult pärast sünnitust kontsad alla panevad, avalikkuse ette ilmuvad ja raske on uskuda, et mõni teine naine maailmas teeks seda valges kleidis!!!

Üks Twitteri kasutaja võttis aga olukorra üsna tõetruult kokku: "Meghan on nagu tavaline naine, sest a)sünnitusjärgne kõhuke paistab, b) kõnnak, mis ütleb, et "Ma kannan kontsi ja võileivasuurust hügieenisidet" ja c) silmad, mis ütlevad: "Ma suudan olla neli minutit viisakas ja siis ma kukun kokku." Ma armastan teda!"

Avalda arvamust!