Naistel sai mõõt täis: mehed, palun ärge olge peale duši all käimist nii lohakad

 (16)
Naistel sai mõõt täis: mehed, palun ärge olge peale duši all käimist nii lohakad
Foto: Shutterstock

Facebookis algatas üks ärritunud naine debati, kus ta jagas pilti oma vannitoast, milles rippus kaks rätikut, üks tema ja teine tema elukaaslase oma. Pildil oli näha, et mehe oma on suvaliselt kokku käkerdatud ja naisel sai sellest lohakusest mõõt täis.

Queenslandist pärit naine jagas fotot Facebookis ja kirjutas sinna juurde, et see on mehe märja rätiku kuivatamistehnika. Fotolt on näha, et naise oma on ilusasti ja sirgelt kuivama pandud ning mehe oma on suvaliselt sinna visatud asendis, kus ei ole lootustki, et see järgmiseks duši alla mineku korraks ära kuivab.

Paljud naised kommenteerisid foto all, et see on üks väga aus pilt ja nad saavad nõustuda, et tõesti on enamasti ka nende kodus vaatepilt selline.

“Mehed… nad on kõik samasugused. Nii lohakad,” ei hoidnud end tagasi üks kommenteerija.

Teine ütles, et selline tegevus ajaks ta hulluks ja ta kinnitab, et tema elukaaslane teeb seda vahel tema närvi ajamiseks ka meelega ja ta ei saa aru, miks on mõned mehed nii lohakad.

Kuid osad naised arvasid ka, et postituse teinud naine peaks isegi õnnelik olema, sest vähemalt jõudis rätik niivõrd-kuivõrd kuivama, mitte ei visanud mees seda maha.

Oli ka naisi, kes avastasid, et nende mees on ikka tõesti oskuslik: “Tundub, et mu elukaaslane on täielik legend… Ta paneb selle iga kord sirgelt kuivama!”

Seotud lood:

Allikas: Daily Mail

Vaata naiste jagatud pilte meeste rätikute riputamisest SIIT.