Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Õnnetu naine: mees palub mul voodis tema rahuldamiseks teha midagi, mis on minu jaoks täiesti vastuvõetamatu

 (72)
Õnnetu naine: mees palub mul voodis tema rahuldamiseks teha midagi, mis on minu jaoks täiesti vastuvõetamatu
Foto: Shutterstock

Ma olen 23-aastane naine ja ma olen suhtes endast kaheksa aastat vanema mehega. Ma olen temast kõvasti sisse võetud ja meievaheline keemia on oma koha peal, aga ta palub mul voodis teha midagi, mis ei ole minu jaoks aktsepteeritav.

Nimelt soovib mu kaaslane alati, et ma voodis olles tema varbaid lutsutaksin. Mul hakkab juba selle mõtte peale halb. See on minu jaoks täiesti vastuvõetamatu.

Küsite, miks ma temaga üldse siis koos olen? Sest kui see varvaste lutsimise osa välja jätta, on meie seks täiesti imeline, ta oskab mind rahuldada. Ükski teine mees pole sellega varem hakkama saanud!

Ma olen nõudlik ja ta vastab mu nõudmistele. Olen püüdnud rääkida, et mulle ei meeldi tema varbaid lutsutada, mis siis, et need on puhtaks pestud ja hästi hoolitsetud. Mul üleüldiselt ei ole kellegi jalgade vastu midagi, aga lihtsalt on raske mõista, miks on mehel täieliku rahulduse saamiseks vaja, et ma tema varbad õigel hetkel suhu paneksin.

Ma ei tahaks lihtsalt sellise põhjuse pärast lahku minna. Eks igal inimesel ole omad veidrused.

Seotud lood:

Allikas: The Sun

Lugejad, kas teie kallimatel on olnud mõni fetiš, mis teie jaoks on vastuvõetamatu ja kuidas sellega delikaatselt tegeleda saaks?