Pisipoja ema rääkis, kuidas ta laps avastas tema rinnas peituva kasvaja ja päästis seeläbi naise elu


Pisipoja ema rääkis, kuidas ta laps avastas tema rinnas peituva kasvaja ja päästis seeläbi naise elu
Foto: Scanpix/Joanne Carr / SWNS

37aastane inglanna Joanne Carr tunnistas, et ta võlgneb oma elu oma 14kuusele pojale, Dougie'le, kes aitas avastada, et naise rinnas peitub kasvaja, sest ta polnud nõus ema paremast rinnast piima imema.

Joanne tunnistas, et oli Dougie'i sünnist saati rinnaga toitnud ja enne üht saatuslikku päeva polnud esinenud mitte ühtegi probleemi, kuid äkitselt ei olnud poiss enam nõus paremat rinnanibu puutuma.

Nii hakkas Joanne uurima, mis sellel rinnal viga on ja leidis seejärel herneterasuuruse tüki, mis arstide sõnul osutus rinnavähiks. Pisipoja ema tunnistas, et ta poleks seda ise iial avastanud, kui Dougie, kes on tänaseks juba 5aastane, ei oleks keeldunud sealt piima imemast.

Foto: Scanpix/Joanne Carr / SWNS

Nüüd, kui Joanne on vähi võitnud, julgeb ta juba ka tunnistada, et ta ei oleks täna enam meie hulgas, kui ta "kaitseingel" Dougie poleks teda päästnud. "Ma võlgnen talle oma elu. See on totaalne ime. Kui mul poleks Dougie'i olnud, polekski ma ehk kunagi seda tükki avastanud," rääkis kahe lapse üksikema, Joanne. "Minu silmis pääseks ta nüüd isegi mõrvaga, ma kavatsen ta ära hellitada. Ma oleksin ilma temata kadunud. Ta päästis ilma igasuguse kahtluseta mu elu. Ta on pisike ingel. Ka arst tunnistas, et see, mida Dougie tegi oli väga kummaline. Ta pidi seda kuidagi teadma. Ta kaitses mind."

Foto: Scanpix/Lee McLean / SWNS

Allikas: Daily Mail

Inglite aeg