Prints William andis lapsepõlves oma emale, printsess Dianale imearmsa lubaduse, mida ta kahjuks ei jõudnudki täide viia

 (2)
Prints William andis lapsepõlves oma emale, printsess Dianale imearmsa lubaduse, mida ta kahjuks ei jõudnudki täide viia
Foto: Rick Gold/PA Pictures/Scanpix

Prints WIlliami lähedane suhe oma ema, printsess Dianaga, on paljudele teada ja nüüd selgus, et ta andis oma emale aasta enne traagilist päeva ka ühe väga erilise lubaduse.

Nimelt väitis Diana endine ülemteener, Paul Burrell, et naine oli olnud pärast lahutust prints Charles’ist väga õnnetu selle üle, et kaotas ühe oma tiitlitest: Tema Kuninglik Kõrgeausus.

Kuigi kuninganna oleks Dianale selle staatuse alles jätnud, otsustas just Charles oma eksnaiselt selle ära võtta. See tähendas, et ta pidi traditsioonide järgi oma poegade ees kniksu tegema ja tõugati kuninglikust perekonnast veelgi kaugemale.

Prints William oli aga kõigest 14aastane, kui tema vanemad lahutasid, kuid lubas juba siis emale, et taastab ühel päeval ema igati välja teenitud tiitli.

“Ära muretse, emme, ma annan selle sulle ühel päeval, kui ma kuningas olen, tagasi,” ütles William oma emale, kirjutab Burrell oma raamatus.

Paraku aga ei õnnestunud pojal seda lubadust kunagi täide viia. Diana suri 1997. aastal Pariisis toimunud autoõnnetuses, kui William oli kõigest 15aastane.

Burrelli suhted kuningliku perega on pärast Diana surma olnud väga keerulised, sest mees avaldab sageli intiimseid detaile selle kohta, mis toimus palee seinte taga. Möödunud aastal teatas Burrell näiteks, et ta pole Diana surmast saati Williami ja Harryga sõnagi vahetanud.

Allikas: 9Honey