Prints William heitis veel paar nädalat tagasi koroonaviiruse üle nalja: "Meedia on sellega üle pingutanud, kas sa ei arva?"

 (8)
Prints William heitis veel paar nädalat tagasi koroonaviiruse üle nalja: "Meedia on sellega üle pingutanud, kas sa ei arva?"
Foto: Scanpix/Dutch Press Photo/Cover Images

Praegu rohkem kui kunagi varem, vajavad inimesed, et nende liidrid võtaksid koroonaviirust tõsiselt ning oleks aeg, et keegi sellest ka prints Williamile teada annaks.

Cambridge'i hertsog jäi kaamerasilma ette pea kaks nädalat tagasi Dublinis, kui ta naeris teiste ürituse külalistega viiruse üle ning kuigi need mõned nädalad tagasi oligi olukord seoses viirusega pisut teistsugusem kui praegu, on see siiski printsi poolt vägagi inetu käitumine, arvestades, et koroonaviirus oli juba selleks hetkeks tapnud üle maailma tuhandeid inimesi.

"Ma vean kihla, et kõik ütlevad, et "mul on koroonaviirus, ma suren" ja tegelikkus on, et "ei, sul on lihtsalt köha," naeris William seltskonnas.

Seejärel räägib prints, et tema arvates on viiruse leviku ümber keerlev paanika tema silmis "üsna dramaatiline" ja küsib kaaslastelt: "Meedia on sellega üle pingutanud, kas sa ei arva?"

Muidugi ei teadnud keegi veel kaks nädalat tagasi, kui kiiresti see viirus üle maailma levib ja kui tõsiseks pandeemia kujuneb, aga Williami käitumine on siiski paljusid inimesi šokeerinud, arvestades, et tema vanaema, kuninganna Elizabeth II kuulub selgelt viiruse riskirühma.

Allikas: Scary Mommy

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!