Südantmurdev lugu: vähki põdev ema poodleb alaealiste tütardega pulmakleite, kuna teab, et ei näe nende õiget päeva

 (11)
Südantmurdev lugu: vähki põdev ema poodleb alaealiste tütardega pulmakleite, kuna teab, et ei näe nende õiget päeva
Perekond WilsonidKuvatõmmis Daily Mailist

34aastasel kahe lapse emal Dawn Wilsonil diagnoositi rinnavähk. Mis veel hullem, talle on lubatud veel ainult paar elukuud.

Kuidas aga valmistuda enda surmaks? Sellele teab vastust vaid haige ise. Dawn aga otsustas viia enda tütred — 12aastase Imogeni ja kaheksase Madeline’i poodlema, et kogeda veidigi seda, millest ilma jääb.

Ema võttis aja maha ja nautis tütardega kvaliteetaega, uurides pulmakleite ja piiludes tulevikut tarbeks autosid ja majasid.

“See päev oli väga emotsionaalne, aga ma olen õnnelik, et seda tegime,” rääkis Dawn. “Ma olen nende üle väga uhke, nad on minu armsad tütrekesed ja ma armastan neid kogu südamest. Soovin neile kõike paremat ja mul on siiralt kahju, et ei ole nende kõrval, kui peavad langetama elus olulisi otsuseid,” tunnistas ta ja lisas: “Keegi ei kujuta kunagi ette seda, et sureb enne, kui näeb lapsi täisealiseks saamas. See ei tulnud mulle kunagi mõttessegi.”

See südantmurdev lugu ei lõpe aga siin. Paraku on lastel ees seismas karm aeg — nende isa ja Dawni eksabikaasa Ian põeb Huntingtoni tõve ning tal on jäänud elada veel paar kuud.

Vaata pilte pere õnnelikust päevast SIIT!

Allikas: Daily Mail