Suurim põhjus, miks Melania Trump ei ole nii populaarne esimene leedi kui Michelle Obama

 (36)
Suurim põhjus, miks Melania Trump ei ole nii populaarne esimene leedi kui Michelle Obama
Foto: REUTERS/AP

Kui mõelda, kes võitis rohkemate ameeriklaste südameid, kas Melania Trump või Michelle Obama, on vastus ilmselge. Michelle Obama on üks neist naistest, keda ameeriklased imetlevad maailmas kõige rohkem ja 7% neist väidavad, et nende silmis ongi Obama kõige imetlusväärsem naine kogu maailmas, vahendab INSIDER.

Esimese koha selles nimekirjas teenis ära hoopis Hillary Clinton, keda imetleb kõige rohkem 9% ameeriklastest.

Melania Trump sai aga selles topis kaheksanda koha ja ainult 1% ameeriklasi väitis, et tema ongi maailmas kõige imetlusväärsem naine.

Michelle Obama Foto: reuters

Nii Michelle Obamat kui ka Melania Trumpi hinnatakse põhiliselt just selle tõttu, millisena neid avalikkuse ees näha on ning milliseid sotsiaalseid ja poliitilisi muutusi nad üritavad ellu viia. Vahe on aga selles, et Obama suutis ka oma riietusega ameeriklaste austuse ära teenida, aga Trump alles õpib seda.

Seotud lood:

Obamat kiidetakse seetõttu, et tema garderoob Ameerika presidendi naisena pärines põhiliselt Targetist ja J.Crew brändilt ehk tema riided olid sellised, mida ka tavaline ameerikalane endale lubada saab.

Foto: reuters

Melania Trump aga eelistab kanda kallemaid riideid, kuigi on viimasel ajal ka natukene tagasihoidlikumaid valikuid teinud (vast ei näe me teda nii pea enam 51 000 dollarit maksvas mantlis). Selleks oli muidugi vaja kriitikalaviini, aga ka nüüd on ta garderoob kordades eksklusiivsem ja peidab endas suurte moemajade loomingut.

See aga ei tähenda, et Trumpil polekski ühtegi toetajat. Ameerika kaheksas naine olla ei ole mingi suvaline asi, eriti, kui ta jõudis ette sellistest naistest nagu Kate Middleton ja Beyoncé Knowles. Sellegipoolest on Melanial nii mõndagi oma eelkäijalt õppida.