Täis pissitud pudelitest kasside rinnaga toitmiseni: need on kõige veidramad asjad, mida lennusaatjad on oma töö jooksul kogenud

Humoorikad pildid!
Esimene British Airwaysi lennuk Tallinnas
Foto: Hendrik Osula

Kuigi stjuardessi töö plussiks on mööda maailma reisimine põhimõtteliselt täiesti tasuta, siis selle tööga käivad kaasas ka mõned veidrad omadused. Nende hulka kuuluvad nii edasi lükatud või ära jäetud lennud kui ka hommikul kell neli ärkamised ja öösel töötamine. Lisaks näevad nad oma tööpäeva jooksul paljusid erinevast kultuuriruumist ja kasvatusega inimesi, kes käituvad nii nagu jumal juhatab. Siin on mõned veidramad hetked.

Mustad mähkmed eesoleva istme taskus

Kaka, mis haises nii jubedalt, et lennuk pidi hädamaanduma

2015. aasta märtsis pidi British Airwaysi lennuk teel Londonist Dubaisse otsa ringi keerama ja maanduma, sest kellegi väljaheide haises väga rõvedalt.

Vaimselt toetav kukkurloom, kes aitas reisijal lennu üle elada

Ohtlikult kärsitud reisijad

2014. aastal tahtis üks China Eastern Airlines'i lennukiga reisinud inimene kiiremini lennukist väljuda ja avas lennujaamas seisva lennuki varuväljapääsu ukse vabastades sellega ka hädaabiliumäe. Selle otsuse hinnaks oli 16 tuhat dollarit.

Plahvatavad e-sigaretid

Lennufirma Delta Air Lines'i lend lükati edasi pärast seda, kui reisijale kuulnud e-sigaret lennukis plahvatas. Kuigi need seadmed on lennukis lubatud, siis kahjustunud liitiumioonakud võivad ootamatult plahvatada.

Seotud lood:

Ämblikud lennukis

Mis iganes see ka poleks

Lendavad sead ehk inimesed, kes ei korista enda järel

Kõige hullem koht, kuhu oma beebi asetada

Rinnaga toitmine...

Rohkem, kui üks lennusaatja tõdeb, et on pidanud keelama reisijatel oma kasse rinnaga toita. Jah, sa lugesid õigest: naised soovivad oma kassidele rinnapiima anda. Nende vastused olevat alati samad: "Ma ju tahan oma beebit toita."

Lennukis riiete kuivatamine

Pissiga seotud olukorrad...

Mis teha, kui lendamise ajal tuleb tuju trenni teha?

Allikas: Business Insider