Teed reisiplaane? Need on kuus alahinnatud reisisihtkohta, mida sel aastal külastada (enne, kui kõik sinna reisivad)


Teed reisiplaane? Need on kuus alahinnatud reisisihtkohta, mida sel aastal külastada (enne, kui kõik sinna reisivad)
Bournemouth, SuurbritanniaFoto: Panthermedia/Scanpix

Kui Pariis, Barcelona ja London on juba nähtud, mine sel aastal hoopis mõnda sellisesse kohta, kus kõik su sõbrad veel käinud ei ole. Maailm on selliseid linnakesi täis, mida turistid veel avastanud ei ole ja popid Instagrami tüdrukud veel üles pildistada pole jõudnud. Välju sel aastal oma mugavustsoonist ja planeeri reis just sinna.

Need on 2018. aasta kõige kuumemad (alahinnatud) sihtkohad:

1. Gangneung, Lõuna-Korea

Lisaks sellele, et just seal leidsid aset nii mõnedki taliolümpiamängude meeldejäävamad sündmused, ei taha sa ilma jääda ka selle koha kaunitest randadest ja põnevatest muuseumitest.

2. Bournemouth, Suurbritannia

Eelista Londoni rahvarikastele tänavatele hoopis seda Suurbritannia kuurortlinna, kus olevat Ühendkuningriikide kõige soojemad ilmad. Naudi troopilisi aedu, ookeanivett ja unustamtut ööelu.

3. Edmonton, Kanada

See linn ühendab Kanada suurlinliku elu kauni loodusega. Veeda aega Royal Alberta muuseumis või Muttarti Konservatooriumis ning seejärel suundu ümbruskonna loodust nautima.

Seotud lood:

4. Da Nang, Vietnam

See on kohustuslik sihtkoht kõigile toidufännidele, sest just sealt leiad väga erinevat ja maitsvat tänavatoitu ning autentseid kohalikke hõrgutisi.

5. Whitefish, Montana, Ameerika Ühendriigid

Kui soovid veeta oma puhkuse värskes õhus, planeeri reis Whitefishi, mis on loodud suusatamiseks, lumelauatamiseks, matkamiseks ja mägistel teedel jalgrattaga sõitmiseks. Lisaks asub seal Glacieri rahvuspark ja armas linnake.

6. Famagusta, Küpros

Unusta Ateena ja Mykonos ning mine sel aastal hoopis Küprosele. Just seal asuvad iidsed varemed, hingetuksvõtvad kaljused rannajooned ja boonusena on see veel palju odavam kui popimad Vahemereäärsed sihtkohad.

Allikas: MyDomaine