Valge roos on uus must kleit? Just sel põhjusel kannavad kõik Grammyde jagamisel rinnas seda kaunist õit

 (1)
Aeg on jälle otsas!
Valge roos on uus must kleit? Just sel põhjusel kannavad kõik Grammyde jagamisel rinnas seda kaunist õit
Foto: Sebastian Molina/Unsplash

Tundub, et punase vaiba galad ei ole enam kunagi sellised nagu nad minevikus olid — vähemalt seni, kuni meelelahutusmaailma inimesed saavad seda otsustada. Kui Kuldgloobuste jagamisel kandsid pea kõik kohalolijad solidaarsusest #TimesUp liikumise pooldamiseks musta, siis Grammy muusikaauhindade jagamisel teevad staarid midagi sarnast.

Musta riietumise asemel kinnitavad kuulsused nagu Kelly Clarkson, Cyndi Lauper, Dua Lipa, Rita Ora ja paljud teised oma riietele hoopis valge roosi. Miks? Sest ka muusikamaailma inimestel on väga suur roll maailma muutmisel, mistõttu soovivad ka nemad väljendada oma toetust võrdsema ja ohutuma maailma loomiseks.

Otsus kanda just valgeid roose, pärineb ajast, mil valget värvi (koos lilla ja kuldsega) kasutati naistele hääletamisõigust välja võideldes ning näiteks ka Hillary Clinton kandis üleni valget kostüümi, kui ta kinnitati 2016. aastal Demokraatliku Partei presidendikandidaadiks ja samuti 2017. aastal, kui Donald Trump Ameerika presidendina ametisse astus.

Allikas: Coveteur