Vallalised naised, tähelepanu! Räppar Drake kogub oma "tulevasele naisele" nii mõnegi naise unistuste moeesemeid


Vallalised naised, tähelepanu! Räppar Drake kogub oma "tulevasele naisele" nii mõnegi naise unistuste moeesemeid
Foto: Scanpix/AP/Charles Sykes

Räppar Drake'i värske hiti "Toosie Slide" muusikavideo viib meid tuurile tema Torontos asuvasse villasse, mida kutsutakse ka hüüdnimega The Embassy, ning lisaks andis staar harukordse intervjuu sisustusajakirjale Architectural Digest, mille raames viidi läbi ka pildistamine mehe kodus. Just selle intervjuu käigus selgus, et vallaline Drake paistab otsivat enda kõrvale unistuste naist.

Drake'i kodust leiab muuseas kahekorruselise garderoobi, kus ta hoiab oma haruldasi tosse ja väga suurt kollektsiooni Hermès moemaja ihaldatud Birkini käekotte. Viimaseid on räppar juba pikka aega kogunud ja kellele teisele, kui ikka oma tulevasele abikaasale, või mis?

Muide, Drake'i kodus peitub ka tohutusuur vann, mis on valmistatud ühest suurest marmoritükist. Ideaalne koht, kus katsetada neid kodus valmistatud vannipomme või nautida räppari kaisus niisutavat näomaski.

Hiljem võib aga suunduda magamistuppa, kus peitub Drake'i uhke voodi, mis juttude põhjal kaalub terve tonni. Lisaks on magamistoas ka viski ja šampanja baar, mis sobib täiuslikult, kui veel magama ei taha minna ning soovid vaadata ära mõned osad oma lemmikseriaalist. See on muuseas ka Drake'i lemmiktuba terves majas. "Magamistuba on koht, kuhu ma tulen päeva lõpus maailmas toimuvast puhkama ja kus ma avan hommikuti silmad, et eesolevat päeva nautida," avaldas ta sisustusajakirjale.

Vaata muusikavideost Drake'i uhket kodu:

Seotud lood:

Või imetle pilte SIIT.