Veider või hoopis geniaalne? Naine tegi oma ema pulmakleidist riideeseme, mis pani nii mõnegi kulme kergitama

 (5)
Veider või hoopis geniaalne? Naine tegi oma ema pulmakleidist riideeseme, mis pani nii mõnegi kulme kergitama
Pilt on illustreeriv.Foto: Shutterstock

See ei ole midagi uut, et värsked pruudid soovivad pulmaööl oma abikaasat üllatada, aga üks naine muutis oma ema pulmakleidi seksikaks siidiseks riideesemeks, mida kanda algul siis, kui talle tehakse meiki ja soengut, ning hiljem üllatada sellega oma meest nende pulamööl, vahendab The Sun.

Anonüümseks jääv pruut postitas Facebooki pildi iseendast kandmas seksikat siidist riideeset ja samal ajal hoidis ta käes oma vanemate pulmapilti, kus on näha, et tema ema kleit on sarnane naise seljas oleva seksika riideesemega.

Naine lasi teha sellise riideeseme, et tal oleks midagi mõnusat ja siidist, mida oma pulmapäeval kanda, sel ajal kui teda valmis sätitakse ja et see sama siidine riidetükk oleks ka midagi, millega ta saaks pulmaööl oma värsket abikaasat üllatada. Ta ise nimetab oma tegevust pulmakleidi ümber kujundamiseks.

Selle pildi all hakkasid kommenteerijad aga üksteise järel sõna võtma ja nii mõnedki neist olid vägagi sarkastilised ning ahastava tooniga.

“Miski ei tekitaks minust suuremat seksiisu, kui oma ema vanade riiete kandmine…” kommenteeris üks inimene sarkastiliselt.

Teine kommentaator ei jäänud esimesele sugugi alla ja kirjutas: “Sellest saab huvitav lugu tema abikaasa terapeudi jaoks!”

Seotud lood:

Kolmas otsustas aga nalja visata: “Minu ema on viis korda abiellunud ja lahutanud, tundub, et ma saaksin oma mesinädalata jaoks igaks päevaks uued riided!”

Oli ka teistsuguseid arvamusi, kus inimesed tunnistasid, et idee on armas, aga ikkagi kergelt veider. Pigem jõuti ühisele arvamusele, et selline riidetükk on sobilik selleks ajaks, kui pruuti valmis sätitakse, aga mitte õhtuseks hullamiseks.

Allikas: The Sun