VIDEO | Kim Kardashian avaldas, et ta on sõltuvuses ühest tõeliselt võikast Instagrami kontost


VIDEO | Kim Kardashian avaldas, et ta on sõltuvuses ühest tõeliselt võikast Instagrami kontost
Foto: REUTERS/MARIO ANZUONI/Scanpix

Viimaste aastate jooksul on Sandra Lee, kes on avalikkusele tuntud rohkem Dr. Pimple Popperi nime all, kogunud endale terve impeeriumitäie jälgijaid.

See hullumeelselt populaarne dermatoloog ei ole lansseerinud mitte ainult oma nahahooldutoodete sarja SLMD ja ei juhi edukat telesaadet, vaid tal on ka üle 3 miljoni jälgijaga Instagrami kasutaja @drpimplepopper ja üle 6 miljoni jälgijaga YouTube'i kanal. Ja hiljuti selgus, et tal on ka üks maailmakuulus fänn: Kim Kardashian

Reede õhtul jagas 39aastane Kim Kardashian oma Instagram Stories videote hulgas infot, et kuulus dermatoloog saatis talle paki oma brändi toodetega ning kuulutas seejuures: “Dr. Pimple Popper, ma olen sinust sõltuvuses — ja nendest vahenditest.”

Sandralt saadud paki sisu tekitas Kardashianis väga palju elevust, vahendab Allure.com. Siiski ei saa me 100% kindlalt öelda, et ta on päriselt punnide pigistamisest sõltuvuses, aga üks on kindel: ta on suur Dr. Pimple Popperi ja tema toodete fänn, mis tõestab, kui tuntud ja austatud dermatoloogiga on tegemist.

Seega, kui sa teda veel ei jälgi, on nüüd viimane aeg.