VIDEO | Ups! Mees soovis oma kallimat kihlasõrmusega üllatada, kuid kukutas selle hoopis vihmaveerenni


VIDEO | Ups! Mees soovis oma kallimat kihlasõrmusega üllatada, kuid kukutas selle hoopis vihmaveerenni
Foto: Twitter

Kui mees soovib oma kallima kätt paluda, unistab ta tõenäoliselt ka sellest, et see hetk oleks eriline ja meeldejääv. Võimalus on näiteks Eiffeli torni tipus ühele põlvele laskuda või teha seda Veneetsias küünlavalgel õhtusöögi ajal. Või miks mitte ka kuulsal New Yorgi Times Square'i väljakul tuledesäras?

Üks mees just seda viimast teha plaaniski ja õnnelikul kombel püüdis selle hetke kinni ka üks kaamera. Mehe õnnetuseks aga ei läinud tema plaan üldse nii nagu see minema pidi, vahendab LADBible.

New Yorgi politsei poolt avaldatud video näitab, kuidas paar metroojaama sissepääsu juures seisatab ja juba see koht käe palumiseks tekitab meis palju küsimärke. Ja kui mees jõuab selle oodatud hetkeni, õnnestub tal sõrmus maha pillata ja see kukub sõna otseses mõttes maa alla. Piinlik!

Mõlemad nad laskuvad neljakäpukile, et sõrmus üles leida (tõenäoliselt pole see just selline asi, mida soovid, et kihlumise ajal juhtuks), kuid annavad lõpuks alla.

Lootus pole aga totaalselt kadunud, sest politsei aitab paaril nüüd sõrmust otsida ja palub Twitteri vahendusel abi ka kõigilt linnaelanikelt.

Ja lõppude lõpuks saab paarike ju selle juhtumi üle vaid naerda ning loota, et vähemalt pulmades läheb paremini.