VIDEOD | Nagu ema suust kukkunud? "Sõprade" tegelase Janice'i tütar lööb TikTokis laineid


VIDEOD | Nagu ema suust kukkunud? "Sõprade" tegelase Janice'i tütar lööb TikTokis laineid
Fotod: kuvatõmmised

Maggie Wheeler, kes mängis ülipopulaarses seriaalis "Sõbrad" äratuntava naeruga Janice Hosensteini, võib täna olla uhke oma 20aastase tütre Gemma üle, kes hoiab TikToki kaudu oma ema mängitud tegelase signatuurväljendit "Oh my god" jätkuvalt elus, kirjutab Insider.com.

Seriaalis kasutas Chandler Bingi (näitleja Matthew Perry tegelaskuju) kallim Janice pidevalt just seda dramaatilist väljendit ning jäi vaatajatele meelde oma valju naeru poolest. Kuigi ta võttis viimati seriaalist osa 2004. aastal, vahetult enne, kui see viimast korda eetris oli, meenutas Maggie tütar ema tegelaskuju hiljutises TikToki videos.

"Kui inimesed saavad teada, et mu ema osales "Sõprade" seriaalis ja loodavad, et ma teeksin seda häält..." kirjutas Gemma video juurde enne, kui nõjatus kaamera poole ja imiteeris suuga sõnu "Oh my Gawwwwd." Videot on tänaseks vaadatud sadu tuhandeid kordi.

@gemma.remmy

The amount of times this has happened in a frat house basement is stupid ##fyp ##friends ##janice ##chandlerbing

♬ original sound - theycallmetoby2

Muide, Gemma jälgijad on Maggiet ka ühes tütre videos märganud. "Mõned inimesed tahtsid, et mu ema minuga TikTokis liituks, sest ta aitas mul sellest trendist osa saada," kirjutas ta ühe video alla, kus näitlejatar tütre selja taga seisab, kui viimane ema eest hoitud saladusi välja räägib.

Seotud lood:
@gemma.remmy

Some people wanted my mom to join me on a TikTok so she helped me hop on this trend ##fyp ##putafingerdown ##janice ##friends

♬ original sound - loljjisgay

Maggie ei ole ainuke "Sõprade" staar, keda on TikTokis märgatud. Ka Monica Gelleri rollis olnud näitleja Courtney Cox tantsis seal koos oma 15aastase tütre Coco Arquette'iga. "Soovid, et laps oma kannatuse kaotaks? Tee nendega koos TikToki," kirjutas ta Instagrami postitatud video alla.