Vot see on romantika! Naine kandis enese teadmata poolteist aastat kihlasõrmust kaelas

 (11)
Vot see on romantika! Naine kandis enese teadmata poolteist aastat kihlasõrmust kaelas
Terry, Anna ja koer

Kindlasti on pea iga naine mõelnud sellele, kuidas ta sooviks, et talle abieluettepanek tehtaks. Kes eelistaks üliromantilist õhtusööki ja põlvele laskumist (filmides tehakse ju nii!), kes hoopis midagi maisemat.

Näib, et ka meestele on see korralik nuputamine. Kuidas või millisel määral üllatada naist sõrmusega? Millal on õige hetk? Kas see üldse tuleb kunagi?

Austraalia härra Terry otsustas 2015. aastal kinkida armsamale Annale aastapäeva puhul kaelakee, mille oli ise valmistanud. Selle sisse peitis ta kihlasõrmuse. Ja nõnda kandis Anna enda teadmata seda poolteist aastat kõikjal kaasas.

Abieluettepanekust sai Anna aimu alles siis, kui ta Terryga Šotimaal ringi rändas. "Me olime jõudnud Smoo koopani — kohta, millest olime rääkinud meie esimesest kohtumisest alates. Muide, "smoo" tuleb vanapõhjakeelsest sõnast "salakoht", seega olin selle paiga veel eriti nutikalt valinud!" pajatas Terry.

Kuidas aga reageeris Anna mehe ettepanekule? Loomulikult oli ta sekundiga nõus. Küll aga ei suutnud ta ära imestada, et see oluline ehe oli tema kaelakee sees peidus. “Ma oleksin võinud selle ju ära kaotada, sa pagana idioot,” oli Anna vaid kostnud.

Allikas: Huffington Post