5aastane poiss vahetult enne oma viimast hingetõmmet: emme, anna mulle selle eest andeks

 (76)
5aastane poiss vahetult enne oma viimast hingetõmmet: emme, anna mulle selle eest andeks
Foto: Facebook

5aastane Charlie Proctor suri laupäeval oma oma ema käte vahel, paludes vahetult enne pilve peale minekut oma emalt selle pärast vabandust, vahendab Daily Mail.

Pisikesel Charlie'l avastati 2016. aastal väga harvaesinev maksakasvaja ja möödunud kuul teatasid arstid perele, et poisil on vaid mõned päevad veel elada. Seepeale otsustasid tema vanemad, Amber Schofield ja Ben Proctor paluda inimeste abi, et koguda kokku 855,580 inglise naela, et pojale uus organ paigaldada, kuid neil õnnestus enne poisi surma saada kokku vaid pool sellest summast.

Charlie suri laupäeva õhtul oma ema kätte vahel, lausudes enne sõnad: "Emme, anna mulle selle eest andeks."

"Eile õhtul, 23:14 tegi mu parim sõber, mu maailm, Charlie oma viimase hingetõmbe," postitas Amber sotsiaal meediasse. "Ta uinus rahulikult minu käte vahel ja issi käed ümber meie. Meie südamed valutavad. Maailm on kaotanud ühe imelise pisikese poisi. Charlie andis mulle võimaluse olla ema. Sa oled olnud meile kõige suuremaks inspiratsiooniks, aga ka inspiratsiooniks tuhandetele inimestele üle maailma. Charlie, sa näitasid mulle, mida armastus päriselt tähendab. Nüüd on aeg lennata, ma olen su üle nii-nii uhke. Sa võitlesid nii tugevalt. Mu kallis, mul on nii valus. Ma igatsen sind igavesti mu kallike. Head und mu laps."