Cosmo nipid: teekond heaoluni — õpi elama rõõmsalt ja hirmudeta

 (2)
Cosmo nipid: teekond heaoluni — õpi elama rõõmsalt ja hirmudeta
Foto: Andres Putting

COSMOPOLITAN: Ainus viis rõõmsa ja hirmudeta elu elamiseks on austada ennast ja oma potentsiaali ning veenduda, et ka teised seda teeksid. Oma raamatus “Knowing Your Value” kirjutas Mika Brzezinski sellest, kuidas ta end nagu paljud teisedki naised karjääri tegemisel tagasi hoidis, kuna ei väärtustanud ennast piisavalt. Oma “hinna” teadmine — ja sellele vastavalt käitumine — on ülioluline, kui soovid saavutada edu tööl ning õnne isiklikus elus. Siin on mõned õpetussõnad, kuidas laduda oma imelisele karjäärile ja armuelule vundamenti.

Alusta kindlalt

Kui sul ei ole palju oskusi ja kogemusi, ei tähenda see, et sa poleks sisemiselt väärtuslik, seega hinda ennast kriitiliselt
ning käitu sellele vastavalt. Kasuta oma tervet mõistust, ole avatud uutele teadmistele ja õppimisele ning näita üles valmisolekut kõvasti tööd teha.

Loe ja vaata Cosmo juuninumbrist:
• Cosmo kaanestaar: Demi Lovato
• “Jah, ma tulen sulle meheks! Vist...”
• Mees arvab: stand-up koomik Louis Zezeran palub naistel olla meeste vastu aus
• Tema kõige mehelikum kehaosa
• “Ma olen armuke!”
• Šikk denim
• Palju suvist moodi, meiki ja trendiuudiseid

Tee maailma parimat kohvi

Seotud lood:

Olenemata sellest, millisel positsioonil sa hetkel oled, võta vastutus endale määratud ülesannete eest. Kui sul on kohustus kellelegi kohvi valmistada, siis tee seda täpselt tema maitse järgi.

Ära lase oma töökohal enda üle võimutseda

Kui oled liiga innukas ja alati kõigeks valmis, kuna ootad, et ülemus sulle ametikõrgendust määraks, siis on see sama hea kui loota, et halb poiss-sõber sulle abieluettepaneku teeks. Teisisõnu, kui lased inimestel endale n-ö pähe istuda, siis seda nad ka teevad.

Kehtesta end armuasjades

Tee oma hääl kuuldavaks ka isiklikus elus. Kui teie suhtes on midagi, mis sulle ei sobi, kuid sa ei austa ennast piisavalt, et sellest rääkida, võib sinu partner arvata, et sa ei ootagi enamat.

Muuda ennast paremaks

Uuenda inimeste nägemust endast mõne füüsilise vihje abil. Ära küüruta, räägi selgelt, vaata otse silma ja ära kata oma nägu juustega! Harjutamiseks pea mõned tõsisemad neljasilmavestlused peegliga.