Enamik naisi varjab mehe eest oma ostude hinda

 (33)
Enamik naisi varjab mehe eest oma ostude hinda
Scanpix

80 protsenti abikaasadest ja poiss-sõpradest ei saa iial teada täit tõde raha kohta, mille nende kallid kaasad osturetkedel poodi jätavad.

Kui mängus on uued riided, otsustab enamik naistest fakte veidi moonutada. Rõivaid, kingi ja aksessuaare ostes lõpetavad naised ikka peitust mängides, selgub ligi 3000 inimest hõlmanud uuringust.

Kui naine saabub koju uue ostuga, mis võib kartuse kohaselt veidi paksu verd tekitada, väidab kaks kolmandikku õrnemast sugupoolest oma perekonnale, et kaup oli allahinnatud. 25 protsenti libistab end ostukotiga vaikselt majja ning võtab vajalikul ajahetkel välja sellise näoga, nagu oleks see juba aastaid kapis vedelenud. Mõned naised teesklevad, et ostsid selle ”küsitava väärtusega” asjakese odavmüügist.

Teised luiskelood, mis sageli naiste huulile ilmuvad, puudutavad olukorda, mil pole mitte ühtegi korralikku asja selga panna. Riided ei istu kohe kuidagi seljas ning sellega meelitatakse välja kingitusi või ostetakse uusi sünnipäeva(jõulu)kingiks saadud raha eest.
“Kõik mu sõbrad ostavad pidevalt uusi riideid,” on eriti sagedalt kostev appihüüd.

Allikas: GeniusBeauty.com