Erootikapoe müüja jagab kogemust: põhjus, miks spaas enne mullivanni astumist tõsiselt järele mõelda tasub

 (15)
Erootikapoe müüja jagab kogemust: põhjus, miks spaas enne mullivanni astumist tõsiselt järele mõelda tasub
Panthermedia, Scanpix

Kui eelmine kord rääkisime sellest, kuidas tüdrukuteõhtul pruut oma hambad kaotas (loe siit: Erootikapoe müüja argipäev: pöörane tüdrukuteõhtu, mis pruudi verise suu ja esihammasteta lõppes), siis seekord on varuks natukene teistmoodi seik.

Esimene lugu oli ehe näide sellest, et “selliseid poode” külastavad täiesti tavalised inimesed. Lihtsalt inimesed, kes soovivad lõbutseda ja erootikapoode oma toredatesse ürtustesse kaasata. Võin kinnitada, et 95% tänapäeva klientidest ongi sellised meie oma naabri-Marid ja naabri-Antsud.

Loomulikult tuleb ette ka natuke kummalisemaid kliente. Kas minu õigus on neid arvustada? Kindlasti mitte! Teie armsad Naisteka lugejad, laske nüüd oma emotsioonid valla!

Meeste stringid

Siseneb poodi ülikonnas, viksilt riides malbe oleku ja pikema kasvuga soliidse välimusega meesterahvas.

“Tere. Mul on selline küsimus, et kas meestele stringe ja pesupükse ka müüakse?”

“Tere-tere. No ikka müüme. Näete, siis on väike valik.”

Mees tutvub meie poolt pakutavaga ilmselgelt suure huviga. Teadlikult lajatab: “Jah, need näevad tõesti lahedad välja. Natuke vist paistavad läbi ka? Kui rannas jalutada, siis alguses ei saa arugi, et läbi paistavad, aga kui mõnele inimesele lähemale liikuda, siis on ikka kõik näha. Need on tõesti head püksid.” Klient otsustas veel poes ringi vaadata. Kuna kõrvalruumis asub mullivann koos privaatšõuga, siis jäi talle see silma.

“Mis see on?”
“See on mullivann. Tellite tüdruku ja saate nautida striptiisi”
“Jaa, see on küll väga tore, et … tüdrukuga. Aga kas seda saab ka üksi rentida ja kas seda saab ka vähem kui tund aega võtta?”
“No ikka saab,” vastasin kannatlikult, sest tema olek ja pilk olid sellised natuke liiga himurad. “Saab ka näiteks 30-minutit võtta,” lisasin.
“See on küll väga hea, et saab. Kui mõnes SPA-s olen mullivannis käinud, siis seal on liiga palju inimesi, kellele võib vahele jääda, aga kui ma siin võtan 30-minutit, siis jõuan ennast ju ilusti ära rahuldada?”
“Nojah, eks ikka ja sõltub inimesest ka …” üritan emotsioonitu olla ja klienti mõista.

Mees kummardas, tänas toreda vestluse eest ja lahkus.

Kui soovid oma intiimelu rikastada, siis kindlasti külasta Erootikapood24 veebipoodi ja ehk leiad midagi.