FOTOD: Maailma lõigatuim naine — 16 rinna- ja 6 ninaoperatsiooni ning 308 kosmeetilist protseduuri

 (24)
FOTOD: Maailma lõigatuim naine — 16 rinna- ja 6 ninaoperatsiooni ning 308 kosmeetilist protseduuri
afp/scanpix

Alicia Duvall käis esimest korda lõikusel 17aastasena ja pärast seda on teda lõigatud rohkem kui 50 korda. Naine on lasknud teha 16 rinnaoperatsiooni, kuus ninalõikust, 11 kortse vähendavat silmalõikust ja kortse eemaldav näolõikus. Lisaks veel rasvaimu, paigaldatud tagumiku-, põse- ja lõuaimplantaadid ning varbad lühemaks lõigatud. Nüüd kahetseb iluoperatsioonide rekordit enda käes hoidev naine, et on nii palju raha oma väljanägemisele kulutanud.

Naine, kes on käinud rohkem plastikakirurgide vastuvõtul kui ameeriklanna Cindy Jackson, keda me siiani teadsime kui iluoppide kuningannat, on oma välimusele kulutanud üle miljoni inglise naela. Naine väidab, et ta on operatsioonidest sõltuvuses. Ta süüdistab plastikakirurge sõltuvuse tekitamises ning väidab, et nad ei oleks kunagi tohtinud naist julgustada ja teda uutele oppidele saata.

Douvalli ajendas plastikakirurgi poole pöörduma veendumus, et ta on inetu, ning tema suurim soov oli välja näha nagu Barbie.

Selline soov on naise sõnul tegelikult ju arulage ning nüüd süüdistab ta kirurge rahaahnuses ja kinnitab, et ükski arst ei pööranud tema vaimsele tervisele mingit tähelepanu.

Vaata pilte Alicia Douvallist Daily Mailist!