FOTOD: Seitse seksikat meest, kes meie lugejaid teismeeas hullutasid

 (32)
FOTOD: Seitse seksikat meest, kes meie lugejaid teismeeas hullutasid
UPPA/Photoshot

Teismelised tüdrukud veetsid nädalavahetuse kinos vampiiripoiss Edwardit imetledes, seega küsisime oma lugejatelt, kes on need mehed, kes neid teismeeas hullutasid. Valikuid oli seinast seina, kuid seitse meeldejäävaimat meest on nüüd teie ees. Piltide vaatamiseks klõpsake nimel!

1. David Boreanaz
David hullutas meie lugejaid “Vampiiritapja Buffy” kallimana, nüüd võib teda imetleda seriaalis “Kondid”. Iroonia? David mängis “Vampiiritapja Buffy”-s vampiiri…

2. Richard Dean Anderson
Richard on see mees, kes oli sarjas “MacGyver” võimeline ehitama pommi plastiliinist, traadijupist ja teibirullist. Selline nutikus tõmbas naisi ligi nagu magnet.

3. David Hasselhoff

Ega te ometi arvanud, et David oma läikiva ja rääkiva autoga nimekirjast välja jääb? “Knight Rider” aitas tal võita ka paljude eesti naiste südamed.

4. Mihhail Bojarski

Vene näitleja Mihhail Bojarski hullutas meie naisi kui D’Artagnan 1978. aastal valminud muusikalises filmis “Kolm musketäri”.

5. Chuck Norris
Kes meist poleks tahtnud Texases elada, kui seal töötas niivõrd kuum ja tugev korravalvur? “Walker, texase korravalvur” ei jäänud küll ühelgi naisel vaatamata — “oeh, päästaks ta ka mind!”

6. Paul Adrian
“Higlanderi” jälgimisega oli meie lugejatel vast pisut raskusi… “Mis seal nüüd toimuski? Unustasin end Duncani treenitud keha ja sügavaid silmi jälgima.”

7. Aleksandr Goloborodko
Gabriel ei pruugi täna olla see, kes ta oli eile ja ka meie pole homme enam need, kes me oleme täna, kuid oleks me ometi aadlipreilid, et ta meidki rööviks!

LOE KA:

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.