Harukordne juhtum: naisele sündis viienädalase vahega kaks tütart

 (9)
Harukordne juhtum: naisele sündis viienädalase vahega kaks tütart
Foto: Heiki Rebane

Jah, see pealkiri võib juhtme sassi ajada, aga just täpselt nii oligi. Nancy ja Justin Rohde käisid aastaid viljatusravil, et lapsi saada. Samuti leidsid nad surrogaatema, kes nende DNA-ga beebit kandma nõustus. Tulemuseks oli aga see, rasedaks jäid nii Nancy kui ka välja valitud surrogaatema, vahendab Motto.

Rohdesid rääkisid ajakirjale Cosmopolitan oma pikast ja keerulisest teest laste saamiseni. See hõlmas endas nii aastatepikkust ebaõnnestunud viljatusravi, kui ka katkenud surrogaatrasedust. Eelmise aasta augustis leidsid Nancy ja Justin aga uue naise, kes surrogaatemadusega nõustus. Ning samuti ei läinud palju aega mööda, kui ka Nancy ise rasedaks jäi.

“Kartsime väga, kui mu titaootus algas. Muretsesime, et meie surrogaatema ei taha enam meie last kanda. Me ei öelnud talle midagi hetkeni, mil kõhubeebi südamelööke nägime,” rääkisid Nancy ja Justin. Kui uudis teatavaks tehti, oli surrogaatema Ashley vastupidiselt kardetule äärmiselt õnnelik, et naised kõik koos läbi teha saavad.

Esimesena, 2. mail sai lapse Nancy, tuues siia ilma väikese tüdrukutirtsu nimega Lillian Quinn. 7. juunil sündis paarile tänu surrogaatemadusele ka teine tütar, Audrey Eleanor.