Homme Eestit külastav Jeb Bush: väljaspool abielu sünnitavad naised tuleks panna avalikku häbiposti!

 (246)
Eestis sünnitavad väljaspool abielu umbes pooled naised.
Homme Eestit külastav Jeb Bush: väljaspool abielu sünnitavad naised tuleks panna avalikku häbiposti!
Jeb BushReuters / Scanpix

Endise USA presidendi George Bushi poeg John Ellis (Jeb) Bush külastab homme Eestit, et tugevdada kahe riigi vahelisi julgeolekualaseid sidemeid. Õnneks see visiit on eraviisiline, sest abieluväliselt oma lapse(d) sünnitanud emad, kes teda muidu ehk teiste inimeste hulgas tervitama läheksid, võiksid sattuda avalikku häbiposti.

Oma 1995. aastal ilmunud raamatus “Profiles in Character” räägib Jeb Bush muuhulgas, et avaliku häbistamise abil saaks hoida ära seda, et vallalised naised rasestuvad ja kasvatavad lapsed üksi üles, sest abielukohustustest vaba rasestaja kõndis minema. Bushi arutlusest oma raamatu peatükis nimega "The Restoration of Shame" (e.k. häbi taastamine) võib selgelt välja lugeda arvamuse, et kui muudaksime taas üldiseks arvamuseks selle, et abieluväline sigimine on häbiasi, siis lõpeks varsti see vastutustundetu käitumine, mis ühiskonnas vohab. Ning ühiskonna arvamust kujundada soovitab Bush üksikemade häbistamise teel.

Eestis sünnivad umbes pooled lapsed väljaspool abielu, nii et kui Bushi mentaliteet meilegi jõuab, jätkub häbistamist kohe pikaks ajaks!

Allikas: Huffington Post