Ilmus juba teine plaat Viidingu lauludega

 (2)
Ilmus juba teine plaat Viidingu lauludega
Foto: Pressimaterjalid

Juhan Viidingu laulude plaadil „OSA 2“ on esitajateks sama koosseis, kes ka esimesel tõeliselt menukal plaadil „Eluaeg olen tahtnud õue“: Juhani õepoeg Jaagup Kreem, saatmas Tiit Kikas ja Taavi Langi.

Juhan Viidingu laulude esimene plaat on saanud rohkesti sooja ja südamlikku tagasisidet ning esimene tiraažki juba läbi müüdud.

Noorte meeste koosluse algatas Jaagup Kreem, kellel oli pikka aega küpsenud plaan onu Juhan Viidingu lauludest oma versioonis plaat salvestada. Tee viis kokku esmalt Tiit Kikasega, kellega koos valmisid lugudele seaded. Tiidu multiinstrumentalisti võimekus ja uusi lahendusi otsiv loomus on viinud selleni, et esimesel plaadil kõlab peale tavapärase viiuli veel ka muid instrumente, nagu flööt, parmupill, mandoliin, tuuba, meloodika ning loos „Kui märkan ma alasti naist“ saadab mõtlikku laulu põleva klaveri praksuv ja nukker hääl.

Teise plaadi salvestuseks pühkis Tiit tolmu maha ka kontrabassilt ja lisaks saab kuulda veel kannelt, akordioni, kellamängu ja veel muidki põnevaid hääli tegevaid pille.

Kitarril saadab laule noor ja andekas kitarrist Taavi Langi.