Kaia Triisa müüb Cosmo Glämmilaadal maha Koit Toome riided

 (5)
Kaia Triisa müüb Cosmo Glämmilaadal maha Koit Toome riided
Foto: Ardo Kaljuvee

7. oktoobril toimub KUMUs Cosmopolitani Glämmilaat, kus müüvad oma riideid tuntud Eesti staarid.Teiste hulgas kaupleb ka meikar Kaia Triisa, kes toob oma kapist letile hulganisti glamuurseid riideid, ehteid ja kingi, mida ta enam ei kanna.

Lisaks lubab Kaia müüa ka elukaaslase Koit Toome asju. „Koit sorteeris üleeile poole ööni oma kappi ning müügile tulevad tema T-särgid, tagi ja muudki.“

Lisaks Kaiale müüvad Cosmo Glämmilaadal tuntud stiilitarid Eda-Ines Etti, Rosanna Lints, Heidy Purga, Marta Vaarik, Karolin Kuusik, Loore ja Reet Härmat, Liisi Eesmaa, Elina Pähklimägi, Marilyn Jurman jpt.

Kõikidele glämmilaadalistele teevad Eesti tippjuuksurid salongist FashionHair kohapeal tasuta soenguid õhtuseks järelpeoks Hollywoodis. Samuti on võimalik saada tippmeikaritelt tasuta meik ning kui keegi soovib vinget lõikust, siis tehakse see soodushinnaga otse laadal.

Cosmopolitani Glämmilaat toimub 7. oktoobril KUMUs algusega kell 18.00. Esinevad Getter Jaani, Rosanna, Kevin Johannson. Toimub kuulsuste pokkeriturniir, millest võtavad osa Maarja, Stig Rästa, Liina Vahter, Leemet Prits jt. Õhtujuhiks on Marten Kuningas.