Karm aga tõsi: elutarkused, mida keegi ei õpeta, kuid mida kõik teadma peaks

 (41)
Ootame koolivaheaega
Pilt on illustreerivFoto: Tanel Meos

Vanaema ja ema on meile kõigile paar elulist nippi kaasa pannud. Rääkimata siis pere meespoolest. Mis on aga need tarkused, mida keegi kuskil ei õpeta, kuid mida me ometi teadma peaksime?

1. Armastus on nagu õun toidupoes — vaata nii palju kui tahad, sa ei leia ühtegi, millel väikestki plekki küljes ei oleks. Keegi ei ole täiuslik.

2. Meid on siis tervel maakeral väga palju ja teoorias oleme me kõik võrdsed. Siiski peavad osad meie hulgast end teistest palju paremaks.

3. Pikad inimesed käivad kohtingutel ainult pikkade inimestega. Kui sa oled lühike, siis otsi mujalt.

4. Kui sa oled ilus, siis keegi ei võta sind tõsiselt. Arvatakse, et ilusad inimesed on kõik oma eesmärgid ainult tänu oma välimusele suutnud saavutada. Kõik arvavad, et su elu on ideaalne.

5. Kui ühiskond sind ilusaks ei pea, siis meeldid kõigile, sest oled teistest kehvema välimusega. Küll aga ei armasta sind keegi kunagi — su väljanägemine ei ole piisav.

6. Suur osa inimesi on nagu psühhopaadid, kes parkimiskoha pärast ka oma pere laipadest on valmis üle astuma.

7. Vara üles, hilja voodi — see tähendab seda, et kuulud madalasse tööklassi. Rikkad inimesed saavad kaua magada.

Seotud lood:

8. Alati leidub su kõrval keegi, kes end sinust targemaks peab. Nii jagabki ta sulle õpetusi, kuidas elu elada. Isegi kui sa neid ei küsi.

9. Ainus asi maailmas, mis on maksahaigusest ja hambavalust hullem, on vanadus. Naudi oma noorusiga!

10. Et sind peetaks edukaks, pead sa päevast päeva tööd rabama, teiste nõudmistele vastama ja oma karjääriredelil ülespoole liikuma. Kui sa seda ei tee, siis sa oled ebaõnnestunud.

Allikas: Eatliver